izeroto-logo.png

İZER OTO KIRALAMA

Müşterilerimiz ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı açık bir ilişki anlayışı benimsiyoruz. Araç kiralama sektöründe ayrıcalıklı bir hizmet tavrı benimseyerek müşteri taleplerini her zaman karşılayabilmek adına araçlarımızda her daim yeniliği takip ediyoruz. İzmir şubemizde mutlulukla sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

mars.png
3_edited.jpg

SIGORTA ARACALILIK HIZMETLERI

ENERJİ VERİMLİLİĞİ  ve  KONFORUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Amacımız güçlü yapımız ve kadromuzla sektörümüzde farklılaşmak, çözümün bir parçası ve imaj lideri olmaktır.

Bu hedeflere, çok güçlü rekabetçi pazarda, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ürünler sunarak ulaşacak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için hizmet kalitemizi devamlı artıracağız.

Çalışanlarımızın, kendi alanlarında yeteneklerini geliştirmeleri ve ilerlemeleri için onlara sağlayacağımız fırsat temel gücümüzdür.

1995 yılında faaliyete geçen Sigorta şirketimiz, gerek acente operasyonlarında gerekse Otomotiv bünyesindeki hasar operasyonu yönetiminde faaliyetine büyüyerek devam etmektedir.

divanasia.jpg

    DİVAN İSTANBUL ASİA

 

 

       Misafirlerine eşsiz bir ayrıcalıklı konaklama deneyimini sunan Divan İstanbul Asia, sadece üstün kalite ve konfor sunmak için değil; aynı zamanda iş seyahati ya da tatil amaçlı seyahatler sırasında her türlü ihtiyacın karşılanması amacıyla tasarlandı

12.jpg

ŞAHSUVAROĞLU OTOMOTİV

 

    

 

 

       Bugün 3. Kuşağın yönetimde olduğu şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sektöründe ilk tercih olma vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

ford.JPG

SHS FILO KIRALAMA  

 

 

      Gücünü otomobil perakendeciliğinin lider markası Şahsuvaroğlu’ndan alan SHS FİLO müşterilerine ideal kiralama deneyimini yaşatmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

     2013 yılından itibaren her yıl araç parkını %100 artıran firmamız, Türkiye genelinde, kurum ve bireylere uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

mars.jpg

ENERJİ VERİMLİLİĞİ  ve  KONFORUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ… 

 

      Amacımız güçlü yapımız ve kadromuzla sektörümüzde farklılaşmak, çözümün bir parçası ve imaj lideri olmaktır.Bu hedeflere, çok güçlü rekabetçi pazarda, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ürünler sunarak ulaşacak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için hizmet kalitemizi devamlı artıracağız.Çalışanlarımızın, kendi alanlarında yeteneklerini geliştirmeleri ve ilerlemeleri için onlara sağlayacağımız fırsat temel gücümüzdür.  

 

      Dünya standartlarında ürünlerimiz ile müşteri odaklı bir şirket olmak, çalışanlarımıza yatırım yapmak ve müşteri memnuniyetini en üst değer olarak gerçekleştirmek ve standartlarımızı her geçen gün arttırmak.Organizasyonumuza ve ülkemize karşı tüm yükümlülüklerimizi yerine getirmek.

 

MARS ELEKTRİK İTHALAT ve İHRACAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

3_edited.jpg