top of page
izeroto-logo.png

İZER OTO KIRALAMA

Müşterilerimiz ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı açık bir ilişki anlayışı benimsiyoruz. Araç kiralama sektöründe ayrıcalıklı bir hizmet tavrı benimseyerek müşteri taleplerini her zaman karşılayabilmek adına araçlarımızda her daim yeniliği takip ediyoruz. İzmir şubemizde mutlulukla sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

mars.png
3_edited.jpg

SIGORTA ARACALILIK HIZMETLERI

ENERJİ VERİMLİLİĞİ  ve  KONFORUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Amacımız güçlü yapımız ve kadromuzla sektörümüzde farklılaşmak, çözümün bir parçası ve imaj lideri olmaktır.

Bu hedeflere, çok güçlü rekabetçi pazarda, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ürünler sunarak ulaşacak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için hizmet kalitemizi devamlı artıracağız.

Çalışanlarımızın, kendi alanlarında yeteneklerini geliştirmeleri ve ilerlemeleri için onlara sağlayacağımız fırsat temel gücümüzdür.

1995 yılında faaliyete geçen Sigorta şirketimiz, gerek acente operasyonlarında gerekse Otomotiv bünyesindeki hasar operasyonu yönetiminde faaliyetine büyüyerek devam etmektedir.

1.jpg

    Marriott İstanbul Pendik

 

 

       Misafirlerine eşsiz bir ayrıcalıklı konaklama deneyimini sunan Marrriott İstanbul Pendik' te, sadece üstün kalite ve konfor sunmak için değil; aynı zamanda iş seyahati ya da tatil amaçlı seyahatler sırasında her türlü ihtiyacın karşılanması amacıyla tasarlandı

12.jpg

ŞAHSUVAROĞLU OTOMOTİV

 

    

 

 

     Temelleri 50 yılı aşkın süre önce; Hacı Memet Şahsuvaroğlu tarafından Erzurum’da atılan şirketimiz, bugün 3. Kuşağın yönetiminde Otomotiv, Araç Kiralama, Servis, Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Turizm alanlarında müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sektöründe ilk tercih olma vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 Bugün 3. Kuşağın yönetimde olduğu şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sektöründe ilk tercih olma vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

ford.JPG

SHSFilo Kimdir ?
Gücünü otomobil perakendeciliğinin lider markası Şahsuvaroğlu Otomotiv’den alan SHS Araç Kiralama ve Lojistik A.Ş. müşterilerine ideal kiralama deneyimini yaşatmak amacıyla 2013’te kurulmuştur. 2013’ten itibaren her yıl ciro ve araç parkını %100 artıran firmamız, Türkiye genelinde, kurum ve bireylere uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz


SHSFilo, bireysel ve kurumsal müşterilerine, ideal araç kiralama deneyimini yaşatmak için organize olmuştur. Müşterilerinin araç parkındaki araç sayısını gözetmeksizin  ideal hizmet kalitesine ulaşmak için var gücü ile çalışır, esnek çözümler sunar. Mutlu sermayedar, mutlu çalışan ve tedarikçilerine karşı saygılı davranış tutumu ile bu ideal hizmet kalitesine ulaşabileceğine inanır.

Vizyonumuz

  • Hizmet kalitesinde lider kiralama şirketi olmak

  • SHSFilo markasının bilinilirliğini arttırmak

  • Esnek ve hızlı çözümler ile müşterilerine alternatif sözleşmeler sunmak

  • Çalışan mutluluğuna önem veren ve çalışılacak şirketler arasında sektörde en çok tercih edilen şirket konumuna ulaşmak

  • Teknoloji ve mobil uygulamaları takip ederek, şirketini bu yönde güçlendirmek

  • Şirket faaliyet karını sektör ortalaması üzerinde arttırmak

mars.jpg

ENERJİ VERİMLİLİĞİ  ve  KONFORUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ… 

 

      Amacımız güçlü yapımız ve kadromuzla sektörümüzde farklılaşmak, çözümün bir parçası ve imaj lideri olmaktır.Bu hedeflere, çok güçlü rekabetçi pazarda, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ürünler sunarak ulaşacak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için hizmet kalitemizi devamlı artıracağız.Çalışanlarımızın, kendi alanlarında yeteneklerini geliştirmeleri ve ilerlemeleri için onlara sağlayacağımız fırsat temel gücümüzdür.  

 

      Dünya standartlarında ürünlerimiz ile müşteri odaklı bir şirket olmak, çalışanlarımıza yatırım yapmak ve müşteri memnuniyetini en üst değer olarak gerçekleştirmek ve standartlarımızı her geçen gün arttırmak.Organizasyonumuza ve ülkemize karşı tüm yükümlülüklerimizi yerine getirmek.

 

MARS ELEKTRİK İTHALAT ve İHRACAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

dikey.png

1986 yılında kurulan Sokon Grubu, yay, amortisör ve motosiklet işlerinden başladığı iş hayatını, bugün DFSK ve SERES markaları altında kapsamlı bir uluslararası otomobil üreticisi olarak, akıllı otomobil Ar-Ge, Üretim ve Satış işlerine dönüştürdü. Bu başarıda, dünyanın önde gelen otomobil firmalarından Dongfeng Motor Group’un bir yan kuruluşu olması ve 2003 yılında kurulan DFSK’nin varlığı önemli bir rol oynar. DFSK, Dongfeng Motor Group’un küresel bir markasıdır ve 70’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Dongfeng, dünya çapında Ar-Ge merkezleri ve akıllı platformlar kurmuştur. Bu merkezler, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya ve Endonezya’da bulunmaktadır.

Dongfeng Motors, Çinli bir otomobil üreticisi olan ve daha çok yabancı ortaklıklarla tanınan bir markadır. Bu ortaklıklar sayesinde, Peugeot, Honda, Nissan, Kia, Renault ve Citroen gibi çeşitli yabancı markalı ürünler üretebiliyor ve satıyor.

DFSK’nin Ar-Ge felsefesi, küresel işbirliği ve kendi Ar-Ge gelişimine dayanır. Bu vizyonla, DFSK, dünyada anahtar ülkeler olarak kabul edilen Çin ve ABD’de Araç, Parça ve Bileşenler Ar-Ge merkezleri kurmuştur. Bu, DFSK’nin küresel pazarın yerel ürün çeşitliliğine yönelik taleplerini karşılamasını sağlamaktadır.

DFSK’nin hedefi yüksek teknolojiye sahip ürünler oluşturmak, ürün kalitesini garanti etmek ve yeterli tedarik sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için, DFSK, Çin, Endonezya ve ABD’de üç üretim üssüne sahiptir. Bu üslerde yedi araç ve motor fabrikası bulunmaktadır ve fabrikaların toplam üretimi 500.000 birimin üzerindedir.

2005 yılından bu yana DFSK, ihracata başlamış ve bugüne kadar toplamda 350.000 birimi 70’den fazla ülkeye ihraç etmiştir. DFSK mini aracı, altı yıl üst üste Çin Mini-araç ihracatında 1. sırada yer almıştır. DFSK ve onun ürün aileleri olan DFSK Glory, SF ve iX, Çin’in En İyi 500 Şirketi arasında yer almaktadır.

3_edited.jpg
bottom of page